Kilka słów
o naszej firmie

O nas

Jak połączyły się dwa światy: stolarza, który jest jednym z najlepszych w Polsce w swoim fachu i pasjonata, managera dużej korporacji, który dla stolarstwa rzucił swoje dotychczasowe życie, aby pasję przekuć w prace zarobkową.

Nasze drogi skrzyżowały się kilka lat temu. Maciej początkowo uczył się ode mnie, to bardzo utalentowany, pracowity i dążący do celu człowiek. Był zawzięty, chłonął wiedzę stolarską jak gąbkę – wspomina Piotr Cycoń właściciel stolarni www.meble-drem.pl, producent mebli z drewna litego, niekwestionowany autorytet w dziedzinie stolarstwa, nauczyciel zawodu.

Nie każdy się nadaje do tego, aby być stolarzem, potrzebne są przede wszystkim wysoko rozwinięte umiejętności manualne, wyobraźnia przestrzenna, biegłość matematyczna i znajomość geometrii, a co najważniejsze w przypadku Maćka to chęci i zawziętość, aby tę wiedzę zdobywać. Maciej to najzdolniejszy uczeń jakiego miałem, dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że posiada umiejętności, których nie ma większość tytułujących się „stolarzem” w Polsce. Od kilku lat właściciel www.artwood-ns.pl, producent mebli loftowych, mebli z drewna litego. 

Od jakiegoś czasu kiełkował w Nas pomysł, aby tą wiedzą zacząć się dzielić z innymi, wiele wspólnych realizacji mebli, dużych projektów za nami, stąd decyzja o szkoleniach stolarskich i tak powstało nasze wspólne dzieło MASTER WOOD. Pomysł ten powstał również dlatego, że na rynku brakuje fachowców, osób którzy nie posiadają wiedzy stolarskiej zdobytej w szkole. Dostawaliśmy bardzo wiele zapytań czy można odwiedzić stolarnię, wiele osób do nas przyjechało z czego cieszymy się bardzo. Często te osoby wspominały podczas wymiany doświadczeń o tym czego jeszcze nie potrafią, co by chciałby się „douczyć” albo czy nie zorganizowalibyśmy takiego 2 dniowego szkolenia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom powstał Master Wood-kursy dla stolarzy. Wielu z Was przyznało, że wiedzę czerpie z filmów w Internecie, żałują, że nie mają możliwości doświadczania pod okiem instruktora. W Master Wood – szkolenia odbywają się w obecności instruktora-nauczyciela stolarstwa, który od części teoretycznej przechodzi głownie do praktyki. Nasza stolarnia wyposażona jest w najnowsze maszyny i elektronarzędzia, umożliwiając szeroki wachlarz możliwości twórczych. Kursy skierowane są do osób początkujących, średniozaawansowanych ale też dla tych, którzy podstawową wiedzę już posiadają i chcą ją poszerzyć, wykonując pod okiem instruktora ambitny, wcześniej indywidualnie ustalony projekt meblowy.

Kursy odbywają się w niewielkich grupach, co daje możliwość maksymalnego skupienia na uczestniku. Chcesz zacząć przygodę ze stolarstwem lub poszerzać swoją wiedzę – świetnie trafiłeś Master Wood czeka właśnie na Ciebie!

Nasi szkoleniowcy

Galeria realizacji
naszych kursantów

Stolarz / Instruktor

Maciej Szafraniec

Stolarz / Instruktor

Piotr Cycoń